SuDe to interdyscyplinarny zespół łączący zrównoważone podejście do budownictwa z kreatywnością w projektowaniu. Świadczymy usługi w dwóch głównych obszarach – Sustainable i Design -SuDe.

Specjalizujemy się w doradztwie z zakresu zrównoważonego budownictwa oraz w wdrażaniu wymagań międzynarodowych systemów certyfikacji „zielonych budynków” -  LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) oraz BREEAM (BRE Environmental Assessment Method). Budynek zrównoważony to według nas budynek optymalny – taki który równoważy nakłady inwestycyjne, koszty funkcjonowania (zużycie energii, wody, konserwacja), komfort użytkowania oraz wpływ na środowisko.

Posiadamy doświadczenie oraz akredytacje niezbędne do przygotowywania oraz wdrażania do projektów i procesów budowlanych wymagań wielokryterialnych systemów oceny budynków LEED oraz BREEAM. Doradzamy na każdym etapie procesu inwestycyjnego – od analiz potencjału działki aż po realizację obiektu i procedury odbiorowe. Pomagamy inwestorom, architektom, projektantom branżowym oraz wykonawcom.

Certyfikacja LEED

CERTYFIKACJA_LEED_web_2.jpg

LEED v4 Building Design and Construction

LEED 2009 Building Design and Construction

LEED v4 Interior Design and Construction

LEED v4 Building Operations and Maintenance

LEED v4 Neighborhood Development

LEED Campus