SuDe to interdyscyplinarny zespół łączący zrównoważone podejście do budownictwa z kreatywnością w projektowaniu. Świadczymy usługi w dwóch głównych obszarach – Sustainable i Design -SuDe.

Specjalizujemy się w doradztwie z zakresu zrównoważonego budownictwa oraz w wdrażaniu wymagań międzynarodowych systemów certyfikacji „zielonych budynków” -  LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) oraz BREEAM (BRE Environmental Assessment Method). Budynek zrównoważony to według nas budynek optymalny – taki który równoważy nakłady inwestycyjne, koszty funkcjonowania (zużycie energii, wody, konserwacja), komfort użytkowania oraz wpływ na środowisko.

Posiadamy doświadczenie oraz akredytacje niezbędne do przygotowywania oraz wdrażania do projektów i procesów budowlanych wymagań wielokryterialnych systemów oceny budynków LEED oraz BREEAM. Doradzamy na każdym etapie procesu inwestycyjnego – od analiz potencjału działki aż po realizację obiektu i procedury odbiorowe. Pomagamy inwestorom, architektom, projektantom branżowym oraz wykonawcom.

Certyfikacja Minergie

MINERGIE_web_3.jpg

Minergie

Minergie-P

Minergie-A

Minergie-ECO